OKI SUSHI
Більше риби, менше рису
068 467 10 08
Замовлення приймаємо пн-сб 14:00 до 22:00

Про нас

OKI SUSHI – це абсолютно новий формат серед доставок суші у Львові. Ми поєднали високу якість, велику кількість складників з приємними цінами, професіоналізмом і знаннями в галузі японської кухні. Саме це дало нам можливість створити унікальний продукт, спробувавши який, ви одразу переконаєтесь в правдивості наших слів. Недарма нашим гаслом є “Більше риби, менше рису” 😉

Наші суші і роли – це предмет нашої гордості. Кожного дня ми намагаємось ставати кращими для свого клієнта, проводимо опитування, вигадуємо нові рецепури, які могли б вразити навіть найвибагливіших. Ми абсолютно точно знаємо, що безпека і якість – це головне, тому завжди несемо відповідальність за свіжість продукту і відповідність до усіх стандартів.

Наша команда складається зі справжніх професіоналів своєї справи, для яких основною ціллю є задоволений клієнт, який повертається знов і знов. Ми любимо кожного! І тому ніколи не перестанемо тішити вас акційними пропозиціями, бонусами, сервісом і, головне, незабутнім смаком суші, ролів, супів і салатів.

Замовляйте OKI SUSHI, бо це суші, про які ви мрієте!

Контакти:

068 467 10 08

info@okisushi.com.ua

Замовлення приймаємо:

пн.-сб. 14.00-22.00

Дякуємо, наш менеджер зателефонує Вам
для підтвердження замовлення